109-vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit, Rama: Respekt për kontribuesit e saj

0

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një mesazh për 109 vjetorin e krijimit të Policisë së Shtetit. Kreu i qeverisë shkruan se përulet para dëshmorëve të saj dhe me respekt për të gjithë kontribuesit në këtë ditëlindje të policisë. Rama e ka shoqëruar këtë festë me një foto të kapeles së policisë së shtetit.

POSTIMI:

MIRËMËNGJES dhe me përulje para kujtimit të dëshmorëve të saj si edhe respekt për të gjithë kontribuesit e saj, në këtë ditëlindje të Policisë së Shtetit, ju uroj një ditë të mbarë.

Ditën e sotme është 109-vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu