113 mijë € në makinë, del para gjykatës efektivi i RENEA-s i lidhur me grupet kriminale për trafikun e drogës

0

Del para gjykates per masen e sigurise Altin Morina, shef i stervistjes ne repartin RENEA, i arrestuar pak dite me pare me 113 mije euro teksa levizte me nje automjet luksoz audi Q8.

Ndaj tij prokuroria ka ngritur 3 akuza, pastrim parash, fshehje te ardhurash dhe shperdorim detyre.

Lajmi ne perditesim…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu