A do të ketë një rikthim mes tij dhe Keisit? Flet Kristi për herë të parë

0

Blendi Salaj dhe Enxhi Nasufi kanë intervistuar Krist Aliaj, i cili është pyetur nëse mendon se pas daljes mund të ketë një rikthim mes tij dhe ish-banores Keisi Medini dhe Kristi është përgjigjur:

“Me mendime nuk do flas, si u zhvillua këtu me mënyrën si perfundoi këtu do ishte çudi të riktheheshim dhe të kërkoja të njëjtën gjë nëse diçka mbyllet me mirë të jetë e mbyllur…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu