A u nda nga Shkëlzeni? Armina nxjerr videon që i thotë të gjitha

0

Pak ditë më parë, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-ë, e cila u shoqërua me shumë zhurmë në rrjet. Menjëherë pas festës u aludua se blogerja ishte ndarë nga Shkëlzeni, pasi ky i fundit nuk e uroi (të paktën jo publikisht) dhe as nuk u pa në postimet e saj.

Mirëpo, për t’ua mbyllur gojën të gjithëve, Armina ka publikuar videon më të bukur nga dita e saj speciale. Shihet se Shkëlzeni ka qenë i pranishëm në ditëlindje, e për më tepër çifti shfaqen duke kërcyer të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Në këtë mënyrë, blogerja ka bërë të ditur se ajo dhe Shkëlzeni vazhdojnë të jenë bashkë dhe mes tyre nuk ka ndodhur asnjë “krisje në marrëdhënie”.

https://www.instagram.com/reel/CP6PlK6BssO/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a524f3e6-10c9-4409-b23b-62f1dac90ef5

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here