Adoleshentja fiton 613,000 dollarë në lotari, biletën ia dhuroi një shokë

0

Një adoleshente në Detroit ka fituar një xhekpot prej 613,000 dollarësh të Lucky 7 Fast Money me një biletë që i është dhuruar nga një mik.

Bileta u ble në një pikë karburanti në rrugën Van Dyke në Detroit, ndërsa e reja ishte jashtë me shoqen e saj.

“Isha jashtë me një shokë dhe ai bleu një biletë Fast Cash të Lucky 7 ndërsa ishim në pikën e karburantit,” u tha zyrtarëve të lotarisë 19-vjeçarja, e cila donte të mbetej anonime.

“Ai ma dha biletën dhe tha se e bleu për mua sepse donte të më merrte diçka të vogël si dhuratë për Krishtlindje”, vazhdoi ajo.

“Ne e shikuam biletën së bashku dhe kur pamë se kisha fituar xhekpotin, ne filluam të bërtsinim dhe duke u hedhur lart e poshtë”, shtoi vajza.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu