Ai nuk është Mark Frroku! Rudina Dembacaj bën tatuazh për personin e zemrës

0

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku prej kohësh është në qendër të vëmendjes mediatike dhe kjo pasi Dembacaj u divorcua me ish-bashkëshortin me të cilin ka edhe një vajzë të vogël.

Kjo ka bërë që vetë aktorja të jetë nga më të përfolurat në mediat rozë.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendje me diçka tjetër këtë herë, që nuk ka lidhje me ish-deputetin Frroku. Dembacaj ka bërë një tatuazh, të cilin ia dedikon hapur babait të saj.

Krahas fotos së postuar ajo ka shkruar:

Tatto dedikuar ty babi, të dua shumë.


Kujtojmë që pak ditë më parë Rudina tregoi se i ati ishte shtruar në spital për shkak të një problemi shëndetësor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu