Aksident i rëndë/Automjetet përplasen me njëra-tjetrën, policia menjëherë në vendngjarje

0

Një aksident i rëndë është shënuar disa minuta më parë në autostradën Tiranë – Durrës, Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, gjë që ka shkaktuar dhe një trafik kilometrik.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, nga ku paraprakisht dyshohet se shkak për këtë aksident është bërë parakalimi i gabuar dhe lagështira në rrugë.

Ndërkohë, nga ky aksident nuk raportohet për të lënduar, vetëm për dëme materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here