Aksident i rëndë, makina bie në kanal

0

Ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin më sakët në fshatin e quajtur Vidhas ka ndodhur një aksident, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin e për pasojë njëri nga mjetet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

 

 

Deri më tani raportohen vetëm për dëme materiale dhe jo të lënduar.

 

 

 

 

 

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.
Infowebtv

IMG_6707

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here