Aksident në aksin Milot – Rrëshen, makina humb kontrollin dhe përfundon në greminë, plagosen rëndë dy të rinj nga Tropoja

0

Aksidenet i rende ne aksin Milot- Rreshen ne dalje te rrubikut . Nje automjet tip ëolsvagen ka humbur kontrollin duke u perplasur me barrieren mbrojtese dhe mr pas ka perfunduar poshte rruge. Burimr bejne me dije se aksidenti kane mbetur te plagosur rende dy të rinj nga Tropoja. Policia dhe grupi hetimor ndodhet ne vengjarje ku po punon per rrethanat dhe shkaqet e ketij aksidenti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu