Aksident në Tiranë, makina luksoze del nga rruga dhe përfundon në dyqan

0

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në zonën e “Selvies” në Tiranë. ‘Panorama.al’ raporton se në aksident është përfshirë një automjet luksoz i zi i cili ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një dyqan.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, por forca të shumta policie shkuan mbrëmjen e djeshme në vendin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu