Aksident tek kryqëzimi i Porcelanit, shihni pamjet e frikshme nga vendi i ngjarjes

0

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:20 në tek kryqëzimi i Porcelanit, në rrugën ‘Hoxha Tahsin’.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën, ndërsa njëra prej tyre është kthyer dhe përmbys.


Siç shihet dhe nga fotot e publikuara nga LSA, dy mjetet janë dëmtuar shumë nga goditja, ndërsa ende nuk dihet nëse ka pasur persona të plagosur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu