Aktori fshin tatuzhin që i kishte dedikuar Kim Kardashian, fotografohet me të dashurën e re

0

Fundjavën e kaluar, Pete Davidson u fotografua me pushime në Hawaii me partneren e tij të re, të përfolur, Chase Sue Wanders .

Në fotot e publikuara, në të cilat aktori ka veshur vetëm rroba banje, duket se janë zhdukur tatuazhet që kishte bërë për nder të Kim Kardashian .

Davidson u fotografua pa tatuazhin ” My Girl Is A Lawyer ” që kishte vendosur mbi kockën e tij të klavikulës. Ai hoqi gjithashtu shenjën ” Jasmine dhe Aladdin ” që kishte bërë për puthjen e tyre të parë në një skeç “Saturday Night Live”. Fjala “ Kim ” e bërë tatuazh në gjoksin e tij ishte ndoshta shenja më ekstreme e besnikërisë ndaj Kardashian, por tashmë edhe kjo është hequr.

Pas një romance të shkurtër, Davidson dhe Kardashian u ndanë miqësisht gushtin e kaluar. Siç kishte thënë një burim pranë çiftit: “Ata kanë shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin, por zbuluan se distanca e gjatë dhe oraret e tyre kërkuese e vështirësonin vërtet ruajtjen e një lidhjeje”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu