Alban Skënderaj mban koncertin e parë pas pauzës së Covid-19 dhe tregon se çfarë i ndodhi

0

Prej vitesh, Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më kërkuar të skenës shqiptare. Ai ka shumë fansa, të cilët mezi presin të dëgjojnë projektet e reja nga këngëtari.

Mirëpo, duket se së fundmi, me lehtësimin e masave Albani është rikthyer me mbrëmje e koncerte.

Meqenëse bëri një pauzë të gjatë, në një nga postimet e fundit pas koncertit të parë të zhvilluar në Durrës, Skënderaj e konsideroi se ishte një ndjesi e çuditshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here