Arrestohet polici i burgut të Peqinit. Ja për çfarë akuzohet. Emri

0

Polici i quajtur Fatmir Dupi me detyrë efektiv i regjimit të brendshëm tentoi të fusë brenda qelive një sasi prej 26.1 gramë kanabis.

Një polic i burgut të sigurisë së lartë në Peqin është arrestuar, pas operacionit nga shërbimi i kontrollit të brendshëm të burgjeve.

Polici i quajtur Fatmir Dupi me detyrë efektiv i regjimit të brendshëm tentoi të fusë brenda qelive një sasi prej 26.1 gramë kanabis. Efektivi lëndën narkotike e kishte fshehur në brendësi të pantallonave. Akoma nuk dihet se ku e kishte siguruar dhe kujt do t’ia jepte polici sasinë e drogës të llojit kanabis.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu