Aurela Gaçe hedh poshtë thashethemet, rikthehet sot me koncert madhështor në sheshin “Skënderbej”

0

Pas aludimeve në mediat rozë se Aurela Gaçe do të tërhiqej përkohësisht nga muzika, këngëtarja rikthehet në skenë përmes një koncerti madhështor në Tiranë.

Lajmin e bën të ditur Bashkia e Tiranës e cila thotë se këngëtarja do të “pushtojë” sonte sheshin “Skënderbej” për të sjellë jo vetëm hitet e saj më të mira ndër vite, por dhe këngët e reja që ka përgatitur së fundmi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu