- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Fatos Salliu

1863 POSTIME
0 KOMENTET

Pas daljes nga kafazi, “Zogu i Tiranës” ka një kërkesë: Dua të shkoj…

Hermes Nikaj i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës” i akuzuar për shfrytëzim prostitucioni, prej muajit maj ndodhet në arrest shtëpie, pasi gjykata...

Arrestohet çifti shqiptar në Itali. Telefonatat “tradhëtuan” bashkëshorten e trafikantit

Një çift bashkëshortësh shqiptarë, përkatësisht 40 dhe 37 vjeçe janë arrestuar nga policia italiane pasi merreshin me tregtimin e lëndëve narkotike, transmeton ABC. Gjatë një...

Harroi kamerën hapur: Deputeti i martuar, momente intime me sekretaren gjatë sesionit parlamentar

Një deputet argjentinas ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij pasi u pezullua për puthjen e gjinjve të një gruaje gjatë një seance parlamentare...

Kurum padit me 100 milion Euro për prishje kontrate shtetin shqiptar

Kompania Kurum ka paditur Shqipërinë në arbitrazh ndërkombëtar, duke kërkuar një dëmshpërblim me vlerë të raportuar prej 100 milionë euro për prishjen e kontratës...

Prej 17 muajsh i zhdukur, gjendet i vdekur në rrethana misterioze shqiptari në Greqi. Emri

Laert Beqaj, shqiptari i cili u zhduk një vit e gjysmë më parë në Nea Filadelfia, Greqi është gjetur i vdekur 3 ditë më...

Flet Iliazi që ka dy gra: “Nuk e tregoj sekretin se…5 ditë me njërën, 5 me tjetrën, unë ja futa me shaka, por…

Historia e Iliaz Laskajt, nga Selishta e Peshkopisë, u bë virale në rrjet për shkak se ai është ndër të rrallët në vendin...

Fqinji e futi nën rrotat e makinës, bëri si e vdekur të shpëtonte: Rrëfimi tronditës i gruas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e të dielës në njësinë Guri Zi në Shkodër. Një 50-vjeçar, Hilë Simoni është arrestuar nga policia e...

“Shqiptar i vdekur, shqiptar i mirë”, ndalohen 16 të rinj maqedonas për thirrje raciste

Policia ka ndaluar 16 të dyshuar pjesëtarë të grupit “Komitët” për përdorimin e gjuhës së urrejtjes e që kanë lidhje me dy rastet e...

Një tjetër aktore largohet nga Portokallia

Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Emra të njohur nga trupa e aktorëve kanë...

Erion Alibej dyshohet se porositi nga shtëpia edhe ekzekutimin e vëllait të Talo Çelës

Erion Alibej, organizatori dhe porositësi i vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt në Elbasan gjatë muajit korrik, gjithashtu është i dyshuar dhe për...

Latest news

- Advertisement -spot_img