- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

info elbasani

62179 POSTIME
0 KOMENTET

Kim Jong Un lëshon raketë balistike, alarmohet Koreja e Jugut: Jemi gati bashkë me ushtrinë amerikane

Koreja e Veriut ka lëshuar një raketë balistike në ujërat në brigjet lindore të gadishullit korean, sipas zyrtarëve në Korenë e Jugut dhe Japoni. Raketa...

Zbulohet autori i plagosjes me thikë në Dhërmi, arrestohet 46 vjeçari (EMRI)

Qirjako Hita është autori i plagosjes me thikë të 31 vjeçarit S.Xh i cili u paraqit në spital mëngjesin e ditës së sotme. 46...

Zbulohen 5 raste të aktivitetit të lojërave të fatit, arrestohen 3 pronarë lokalesh në Tiranë

DVP Tiranë Vijon puna për goditjen e paligjshmërisë, në fushën e lojërave të fatit. Goditen 5 raste të ushtrimit të kësaj veprimtarie të palejuar, vihen në...

Po transportonte 5 emigrantë të paligjshëm në këmbim të pagesës, arrestohet 44 vjeçari në Kukës

Një 44 vjeçar është arrestuar në pikën kufitare të Morinës, pasi është kapur në flagrancë duke transportuar 5 emigrantë të paligjshëm. 44 vjeçari L.S,...

Dedikim për të bijën, kënga e re e Mozzik merr 2 milionë klikime për një ditë

Reperi i njohur, Mozzik, ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re me titull “Të dua”. Ai i ka dedikuar të bijës,...

“Po ta shihja nga shtëpia, do duartrokisja golin e Uzunit”, trajneri i Izraelit bën deklaratën interesante pas fitores së mbrëmshme

Shqipëria ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të muajit shtator nga Izraeli me rezultat 2-1. Me këtë humbje kuqezinjtë kanë humbur edhe matematikisht gjasat...

Motofest mbledh 500 motoristë nga vendi dhe rajoni në Durrës

Për të gjithë dashamirësit e Harley Davidson, aventurave me motorë dhe sigurisht muzikës rrok, “Moto Fest” ofroi një mbrëmje ndryshe në Durrës. 15-vjetori i Steel...

Lajmi Fundit/ Plagosje me thikë në Vlorë

Nje 41 vjecar paraqitet i plagosur ne thike ne spitalin e Vlorës. Serxhio Shatolli 41 vjec. Nuk dihen ende rrethanat e kesaj ngjarje.

Arjola Demiri apo Monica Bellucci? Aktorja rikthen rolin ikonik nga filmi “Malena”

Ky vit ka qenë shumë i suksesshëm për aktoren e njohur, Arjola Demiri. Që në momentin kur ajo u bë pjesë e shtëpisë së...

Policia bën bilancin e një jave/ Kontrolle “blic” në gjithë vendin, 23 operacione, qindra të arrestuar dhe 17 të shpallur në kërkim

Policia e Shtetit, në një javë! Punë intensive hetimore e policore në bashkëpunim të ngushtë me qytetarët dhe agjencitë ligjzbatuese, për të parandaluar, evidentuar, goditur...

Latest news

- Advertisement -spot_img