Bllokohet në katin e 7-të banesës i mituri në Fier, zjarrfikësit dhe policia ndërhynë për hapjen e derës

0

Bllokohet në katin e 7-të banesës një i mitur në lagjen Kastrioti në Fier. Zjarrfikës dhe policia ndërhynë për hapjen e derës së banesës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu