Bregdet plot me kokainë, arrestohet 34-vjeçari që transportonte lëndë narkotike

0

Mëngjesin e sotëm Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në DVP Vlorë arrestuan në flagrancë një 34-vjeçar që posedonte dhe shpërndante lëndë narkotike kokainë.

Shtetasit me inicialet M.S 34 vjeç, banues në lagjen “24 Maji”, Vlorë iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale doza me lëndë narkotike të dyshuar kokainë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here