Çfarë pati? Bruno: Më ka marrë malli për ty Mikela

0

Teksa diskutohej për marrëdhënien e Bledit me Mikelën, kjo e fundit i tha se i pëlqen më shumë kur flet me tone të larta.

Për këtë, reagoi Bruno duke e ngacmuar dhe më pas tha se mund ta ketë marrë malli për Mikelën.

Bruno: The se duhet të jesh më i agravuar se ashtu të pëlqen. Ke filluar të gjesh tek Bledi dikë tjetër.

Mikela: Ndoshta më ka marrë malli për ty.

Efi: Të ka marrë malli?

Bruno: Po dhe ndoshta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu