Covid-19/ Situata në vend, rastet e reja thuajse zero, asnjë humbje jete në 24 orë

0

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar ditën e sotme se janë regjistruar vetëm 2 raste të reja në 24 orët e fundit dhe asnjë humbje jete.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here