Dafina Zeqiri për vogëlushen e bullizuar: “Me pas një vend në juri & mi bullizu fëmijët? Ti ki nevojë për ndihmë, Kërkush tjetër!”

0

Në rrjetet sociale prej dy ditësh po qarkullon video ku koreografi Albi Nako dhe gazetarja Erjona Rusi “bullizuan” një vogëlushe.

Në videon që qarkullonte Erjona Rusi vuri para zgjedhjes një vajzë pjesë e emisionit “T’ka mami yll”, duke e pyetur nëse do të ndalonte së ushqyeri për të kërcyer.

Për këtë pati reagime të shumë, duke sulmuar kështu Albi Nakon dhe Rusin. Erjona Rusi, ka reaguar duke i kërkuar falje famijes dhe Lianës:“Liana është çokollata, karamelja, apo edhe puftja që e kam dashur që sa e pashë.

Ndërkohë pas kësaj ngjarje, në rrjetin social Instagram, ka reaguar edhe këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ku ka injoruar koreografin Albi Nakon dhe gazetaren Erjona Rusin, duke u shprehur se: “duke pasur një pozicion në juri nuk do të thotë bullizoni fëmijët.”

Postimi i Dafina Zeqirit: ” Masi spo mujna me ta bo tagg… maspari TV’zionet te cilet i japin rast “personave” si ti? Me pas nje vend ne juri & mi bullizu femijet? Per femrat kjo eshte e tmerrshme! Ti ki nevoje per ndihme, Kerkush tjeter!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here