Detaje të reja nga vrasja e Kudret Saliajt/ Autori pretendoi se mungonin disa florinj!

0

Detaje te reja nga vrasja e se premtes ne kryeqytet. 2 dite para vrasjes se ish-dhendrit Mexhiti dhe ai jane konfliktuar pasi viktima ka nxjerr nga shtepia rrobat e ish-nuses. Ndersa Mexhiti ka pretenduar se rrobat nuk kane qene te gjitha dhe mungonin disa florinj. Masa neser ora 9.15.

Vijon …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here