Donaldi përlotet dhe i kërkon falje Meridianit në momentin që po dilte nga shtëpia e Big Brother

0

Në spektaklin e mbrëmjes së djeshme nga Big Brother VIP u largua Meridian Ramçaj. Ai la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri e po ashtu edhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Pas eliminimitMeridiani u përshëndet me të gjithë banorët e e shtëpisë. Në momentin që iu afrua Donaldit, ky i fundit u përlot dhe i kërkoi falje pasi u ndje fajtor për daljen e tij.

Donaldi jaVën e fundit u akuzua vazhdimisht për nominimin që i bëri Meridianit, nominim i cili e eliminoi nga shtëpia e Big Brither Vip.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu