E FUNDIT/ Berisha pranë selisë blu, hapet porta kryesore

0

Ashtu sikurse e kishte paralajmëruar ditën e djeshme, ish-kryeministri Sali Berisha dhe grupi i tij ka mbërritur pak më parë në selinë e Partisë Demokratike.

Fillimisht aty kanë shkuar deputetët Flamur Noka, Klevis Balliu, Belind Këlliçi dhe përfaqësues të tjerë të grupit të Rithemelimit në PD, ndërsa pak më vonë ka ardhur me makinën e tij edhe Berisha, i cili është futur në ambientet e brendshme të selisë së Partisë Demokratike.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu