E pabesueshme çfarë ndodh me dy gra që ranë nga lisharësja në 2.000 metra lartësi (VIDEO)

0

Ky është momenti kur dy gra rrëzohen nga lisharësja e vendosur në majën e një shkëmbi, në afro 2.000 metra lartësi.

Gjithçka ndodhi në Rusi kur dyshja po argëtoheshin dhe në një moment rrëzohen, e kur u duk se ato thjesht humbën jetën – doli se ranë në platformën e lisharëses.

Mediat lokale raportojnë se ishin erërat e forta që i humbën kontrollin mbi lisharëse grave, që për pak sa nuk e paguan me jetë – duke u rrëzuar nga shkëmbi.

Për fat të mirë ato ranë mbi platformën e drurit të lisharëses dhe për pak centimetra i shpëtuan vdekjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here