E pabesueshme por realitet! Kameramani i parakalon atletët në garën 100 metërsh

0

Video e një kameramani që filmonte një konkurs atletikë 100 metra në një institut në Shanxi, Kinë, u bë virale. Deri më tani asgjë e çuditshme përveç se operatori vrapoi më shpejt se atletët në garë.

Shpejtësia e tij, frymëmarrja ritmike dhe teknika e tij, ndërsa mbante një aparat fotografik me peshë rreth 4 kg, nuk i la indiferent rrjetet sociale me shumë përdorues të cilët theksuan se kameramani duhej të kishte marrë pjesë në provë dhe të largohej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here