E reja i jep fund jetës, i vë flakën vetes dhe hidhet nga lartësia

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 31-vjeçare është gjetur e vdekur.

E reja e identifikuar si Marianna Vlachopanou u gjet e djegur pranë një vendi jo shumë larg shtëpisë së saj, ndërsa mediat greke raportojnë se dyshimet kryesore janë që 31-vjeçarja i kishte vënë flakën vetes duke u vetëvrarë.

Më herët, motra e viktimës tha për mediat vendase se ajo kishte lënë të gjithë gjërat e saj në shtëpi dhe u largua duke marrë me vete vetëm celularin. Ajo zbuloi se në shtëpinë e një shoqeje, ishte gjetur një shënim ku zbulohet se e reja kishte pasur një zhgënjim nga i dashuri i saj.

Një tjetër nga skenarët që po hetohet nga policia është dyshimi se e ndjera i ka vënë flakën vetes dhe menjëherë më pas është hedhur nga një lartësi e madhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu