Ekzekutimi i Delon Troqes, momenti kur vrasësit qëlluan me breshëri plumbash

0

Pasditen e sotme janë siguruar pamjet e vrasjes së Delon Troqes në qytetin e Vlorës.

Në pamje duket momenti kur një makinë e zezë afrohet pranë servisit dhe qëllon me breshëri plumbash dhe largohet me shpejtësi.
38-vjecari u ekzekutua me mbi 20 plumba pranë servisit që kishte në pronësi dhe ndërroi jetë në spitalin e Vlorës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here