Elvisi flet për marrëdhënien me shqiptarët e Kosovës: Gabimi më i madh në jetë…

0

Elvisi, ish- konkurrenti i “Përputhen” vijon të jetë në vëmendjen e ndjekësve të emisionit të dashurisë, edhe pse ai ka dalë. Janë pikërisht bisedat që ata bëjnë me ndjekësit e tyre në Instagram Story, që tërheqin vëmëndje.

Elvisi ka publikuar pyetjen e një ndjekësi: “A do lidheshe me një vajzë nga Kosova? (nëse s’është e famshme si ty)”.

Elvisi në fakt ka habitur me përgjigjen. “Kam qenë  i lidhur me një vajzë nga Kosova. Madje e para fare ka qenë nga Kosova. Gabimi më i madh i jetës time. Problemi është që vdes t’gaboj”, shkruan ai.

Kujtojmë se Elvisi vendosi të linte përfundimisht “Për’puthen” disa javë më parë, pasi u kryqëzua nga të gjithë për një postim të rëndë dhe thumbues kundër Antonelës. Duke nisur nga opinionisti i “Për’puthen”, Arjan Konomi, e shumë të tjerë ju kthyen kundër Elvisit për postimin.

Elvisi flet për marrëdhënien me shqiptarët e Kosovës:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu