EMRI/ Po udhëtonte me shpejtësi ‘skëterre’, përfundon në kanal makina, lëndohet rëndë shoferi

0

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në Fier, në zonën e quajtur Beline.

Mësohet se si pasojë e udhëtimit me shpejtësi tej normave të lejuara, shoferi ka humbur kontrollin e mjetit “Opel Zafira” duke përfunduar në kanal.

Nga pamjet e siguruara nga Infoweb Media, shihet se automjeti ka marrë dëmtime të rënda, ndërsa po ashtu është lënduar rëndë edhe shoferi Ilia Shabani, 70 vjeç.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu