Ermal Fejzullahu në gjendje jo të mirë shëndetësore, ndan foto me serum në krah

0

PRISHTINË- Këngëtari Ermal Fejzullahu duket se nuk është në një gjendje të mirë shëndetësorë. Vetë ai ka ndarë disa pamje në rrjetet e tij sociale, ku duket se artisti është sëmurë dhe për këtë i është dashur të marrë edhe një serum.

Ka qenë vetë Ermali që ka ndarë në Instagram një foto me vigonin në krahë nga shtëpia e tij.

Ai nuk ka dhënë asnjë sqarim më tepër dhe as nuk ka reaguar për të dhënë më shumë detaje në rrjetet sociale për ndjekësit e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu