Foltorja i vuri flakën Kuvendit/ Reagon Rama: Kanë prekur fundin. I ka marrë me vete halli i një të kërkuari nga drejtësia

0

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për sjelljen e opozitës këtë të hënë në Kuvend.

“I futën fjalorin e sjelljet e rrugës në politikë, ndërsa politikën e hodhën në mes të katër rrugëve, duke mbjellë sherr, rrëmujë, dhunë dhe korrur humbje, humbje, humbje… Tanimë kanë prekur fundin, ku i ka marrë me vete halli i një të kërkuari nga drejtësia, që nuk do t’i lëshojë derisa të shkërmoqen e të ridalin copa e çika mbi ujë, si mbeturinat e një anijeje të mbytur.”, shkruan Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu