Foshnja gëlltit monedhën dhe rrezikon të mbytet, gjesti i menjëhershëm i këtij polici hero i shpëton jetën

0

Një incident është shënuar gjatë protestave në Los Angeles. Një foshnje kishte gëlltitur një monedhë, duke rrezikuar kështu të mbytej. Ndërsa fatmirësisht një polic reagoi shpejt dhe arriti ta shpëtonte atë.

Mamaja e djalit 11-muajsh kishte dalë për të protestuar së bashku me një mikeshën e saj, në momentin kur foshnja filloi të ndihej keq dhe të mos merrte frymë. Duke mos ditur çfarë të bënin, dy gratë vrapojnë për të kërkuar ndihmë.

Fatmirësisht aty pranë u gjend polici Cameron Kisneey, i cili i dha dhe ndihmën e parë fëmijës dhe i zhbllokoi rrugët e frymëmarrjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu