FOTO + EMRI/ Ky është i riu që i dha flamurin serb Rita Orës teksa ajo performonte në skenë

0

Këngëtarja shqiptare Rita Ora u ‘kryqëzua’ në rrjet pasi performoi me një flamur serb në Hungari.

flamuri iu dha artistes nga një fans teksa ajo po performonte dhe këngëtarja shqiptare e mbajti për disa minuta rreth krahëve.

Mediat serbe kanë identifikuar tashmë dhe fansin, i cili i dha flamurin këngëtares së njohur shqiptare, duke krijuar gjithë këtë situatë.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin serb Sabo Gaga Borivoj, i cili jeton në Budapest. Ai ka publikuar edhe videon nga momenti kur i zgjat flamurin Rita Orës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu