Foto-lajm/ Muri i pasëm i PD vishet me tela

0

Muri rrethues i pasëm i selisë së PD është duke u rrethuar me tela me gjemba.

Në këtë mur është edhe një derë e cila lidh selinë me parlamentin.

Kjo derë që prej protestave të shkuara të opozitës qëndron e bllokuar.

Duket se sot përballë situatës dhe zhvillimeve në PD kjo derë do të përdoret nga forcat speciale për të ndërhyrë në oboriin e PD në rast trazirash.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu