FOTO/ Mori hak për vrasjen e vëllait të tij, kush është Habib Rexha, i riu që ekzekutoi Arian Gosën sot

0

KAVAJË- Personi që shihni në foto është Habib Rexha, 31-vjeçari që vrau sot në sy të babait të tij Arian Gosën në Kavajë. Rexha me një pistoletë shkoi në lokalin ku Ariani po pinte kafe me babain e tij dhe e qëlloi me pistoletë në kokë.

Më pas Rexha u largua nga vendi i ngjarjes në këmbë. Arsyeja se përse Rexha vrau Gosën është hakmarrja, pasi dy muaj më parë, vëllai i Gosës dhe vëllai i tij u konfliktuan me njëri-tjetrin dhe të dy mbetën të vrarë. Ata u zonë për një konflikt me motive të dobta, se përse kishin parë njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu