Grumbullohen qytetarët, nis protesta në shesh: Kush mbjell uri, do korrë revoltë

0

TIRANË- Nis protesta në sheshin “Skënderbej”. Një grup të rinjsh janë grumbulluar dhe me pankarta në duar kërkojnë që të ulen çmimet. Ata protestojnë kundër rritjes së çmimeve për produktet e shportës dhe karburantet. Aktivistët lajmëruan se do të nisin protestën në orën 18:00. Pritet që në minutat në vijim të mblidhen në shesh më tepër qytetarë.

vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu