I “dashuruar” tmerrësisht me makinën e tij/ Njihuni me emigrantin shqiptar që “fle në krevat” me BMW

0

Një emigrant nga Kosova në Zyrih të Zvicrës, i ka rregulluar veturës së tij një garazh të veçantë brenda shtëpisë, duke ia bërë si ‘sallon’.

Shumë shoferë nga Kosova kanë treguar se janë merakli të vërtetë të veturave, ku i mirëmbajnë ato deri në detajin më të fundit.

A.D është një emigrant i cili është pjesë e këtij grupi, i cili ka publikuar dy fotografi të veturës së tij brenda garazhit.

Në fotografi shihet se garazhi është i shtruar me qeramikë, në tavan ka të vendosur logon e BMW-së dhe një dizajn me drita të veçanta.

Ai në fotografitë e publikuara ka thënë se po fle me veturën e tij BMW.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here