Iliri, Donaldi apo Meridiani, kush la sonte shtëpinë

0

Meridiani është banori i radhës, i cili është eliminuari nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ai ishte në nominim bashkë me Ilirin dhe Donaldin, ndërsa ky i fundit shpërtheu në lot kur Meridiani u largua.

Opinionisti, Arber Hajdari tha se nuk i kuptonte lotët e Donaldit, pasi ai donte që ta nxirrte nga shtepia.

“Lotët nuk i kuptova por që donte ta nxirrte nga shtëpia donte ta nxirrte, prandaj futi veten dhe Ilirin. Lotët e fundit, unë kam cik rezerva”, tha Arbër Hajdari.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu