Ishin Dëshmitare të Jehovait! Vajza kishte vdekur disa ditë më parë, nëna e mbante në banesë

0

Një ngjarje e rëndë u regjistrua pak orë më parë në Kombinat të Tiranës.

Nënë e bijë, Zhaneta Josifi dhe Anisa Josifi, u gjetën të pajeta në banesën e tyre, ndërsa vajza tjetër 34 vjeçe, Blerta Josifi është dërguar me urgjencë në spital.

Mësohet se ato janë vetëflijuar, pasi besonin te ringjallja pas vdekjes. Viktimat ishin dëshmitare të Jehovait.

Gjithashtu raportohet se vajza kishte vdekur pak kohë më parë, dhe ishte mbajtur e pajetë në banesë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu