Ishte mbyllur brenda në banesë, gjendet pa shenja jete 67-vjeçari në Gjirokastër!

0

Një i moshuar është gjetur pa shenja jete në lagjen Dunavat në Gjirokastër.

Policia mori njoftimin në orën 17:58 se në lagjen Dunavat pranë furrës së bukës një person është i bllokuar brenda në banesë dhe nuk përgjigjej thirrjeve.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe PMNZSH me 4 efektive.

Pasi shkuan ne vendngjarje dhe u bë e mundur hapja e derës së banesës u konstatua se personi i mbyllur brenda ishte një burrë me emrin Sherif Dumi, 67 vjeç, i cili u gjend në dysheme të dhomës së tij i pajetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu