Ishte me pushime, i mituri konsumon një sasi të madhe medikamentesh, dërgohet me urgjencë te Trauma

0

Një 12-vjeçar nga Ukraina, i cili ishte duke pushuar me familjen e tij në Sarandë, është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë, pasi dyshohet se ka konsumuar një sasi të madhe medikamentesh.

I mituri u dërgua fillimisht në spitalin e Sarandës, dhe për shkak të gjendjes së rënduar u nis me urgjencë drejt Tiranës. Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here