“Kam frikë të lind”. Trondit 13-vjeçarja, rrëfen se ka ngelur shtatzënë me një djalë 10-vjeç

0

Darya Sudniynikova, një adoleshente 13-vjeçare nga Rusia, ka tronditur botën pasi ajo njoftoi se një djalë 10-vjeçar i quajtur Ivan, ishte babai i fëmijës së saj të palindur akoma.

Ajo ka pranuar se ka frikë të lindë, ndërsa ardhja e foshnjës së saj po afrohet.

Vajza e bëri publik lajmin në një emision televiziv në Rusi, duke pohuar se 10 vjeçari isht babai i fëmijës.


Që atëherë ajo u hap me guxim në lidhje me të vërtetën shqetësuese, duke rrëfyer se ajo e bëri publike këtë gjë, sepse nuk dëshironte të pranonte se ishte dhunuar nga një djalë 15-vjeçar në qytetin e saj në Zheleznogorsk.

Darya tani është bërë një yll në mediat sociale me më shumë se 113,000 ndjekës në Instagram dhe rregullisht jep azhurnime në lidhje me shtatzëninë e saj.

Burimi:Mirror|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu