“Kam qindra mesazhe në telefon”, Berisha: Basha është në armiqësi totale me të gjallë e të vdekur, ka fshehur vrasësit…

0

Berisha: Kam mesazhin e një gruaje në telefon që më tha:Erdha me djalin 14 vjecar dhe pasi na hodhën gaz, djali më pyeste tha ajo si ka mundësi që na hodhi gaz Basha. Ai është në armiqësi totale me të vdekur dhe të gjallë të kësaj partie. Ka qëndruar deri në mëngjes duke bërë listat për arrestimin e demokratëve ashtu sic ka fshehur vrasësit në seli.

Ai ka nxjerrë armët e tyre jashtë me mjetet e tij, ne rast se policia do hynte me force, gjq që nuk ndodh të mos gjendeshin banditët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu