Kampion Europe me Italinë, Donnarumma merr çmimin si portieri më i mirë

0

-Aktualisht është duke u zhvilluar ceremonia e Topit të Artë në Paris. Sa i përket portierit më të mirë, fitues u shpall Gianluiggi Donnaruma i shpallur kampion Europe me Italinë. Kanditatët e tjerë ishin Ederson,Neuer,Oblak dhe Mendy.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu