KATEGORIA

AKTUALITET

Tjetër rast shòkues! Babai shqiptar mbyll fëmijët në bodrumin e shtëpisë, i lë dy ditë pa ngrënë dhe pa pirë

  Një baba shqiptar ka futur në bodrum katër fëmijët e tij dhe për dy ditë rresht i ka lënë pa ngrënë e pa pirë....

Shpëtoi djalin e vajzën nga ndërtesa që po digjej, gruaja humb jetën në mes të flakëve

  Një burrë në SHBA është konsideruar hero, pasi shpëtoi një vogëlush, i cili u hodh nga një ndërtesë që ishte përfshirë nga flakët. Marine Phillip...

Policia greke dhunon Sherif Xhangollin nga Gramshi (Video)

Policia greke ka arrestuar dhe keqtrajtuar një emigrant shqiptar jashtë konsullatës së Selanikut. Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës e së mërkurës jashtë ambienteve të...

Tjetër rast pas tragjedisë në Kombinat. 52-vjeçarja në gjendje të rëndë pasi refuzon ushqimin: Besoj te ringjallja, në një trup të pavdekshëm!

Pas ngjarjes së Kombinatit që ka prekur të paimagjinueshme, banorët e një pallati këtu në Tiranë kanë njoftuar policinë në numrin pa pagesë duke...

Hapi derën me çekan, kush është 21-vjeçari nga Tropoja që theri burrin e hallës dhe kushëririn

  Gjykata do të vendosë sot për të dyshuarin Vilson Imeraj për vrasjen e rëndë në fshatin Bardhaniq të Gjakovës, i cili theri me thikë...

Grusht drejtorit të bankës, arrestohet 52- vjeçari

Një 52-vjeçar me iniciale T.K. është arrestuar nga policia e Beratit pasi ka goditur me grushte drejtorin e një banke të nivelit të dytë. Sipas...

Zhdukën 100 pasaporta shqiptare, shkarkohet ambasadorja shqiptare në Athinë bashkë me stafin. Ja propozimi i ri i Cakajt

Lëvizja sipas burimeve është bazuar te performanca jo në nivelin e duhur nga Hobdari. Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj...

Gruaja gjen të pajetë në garazhin e shtëpisë bashkëshortin 35-vjeçar. Emri

Tragjedi në një familje shqiptare në Itali. Një 35-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur nga bashkëshortja në Romë, brenda garazhit të shtëpisë së tyre....

Kreu veprime të turpshme me një 9 dhe 13 vjeçare, arrestohet 56 vjeçari

Një 56-vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave. Një 56-vjeçar është arrestuar ditën e...

Kapet me çantën plot me pound

Çantën e shpinës plot me para, kapet në Rinas i riu nga Mati Policia ka sekuestruar mijra paund në Rinas. Si rezultat i kontrolleve të...

Lajmet e fundit