KATEGORIA

AKTUALITET

I zunë pritë dhe qëlluan me breshëri plumbash drejt makinës, 50-vjeçari rrëfen tmerrin

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Shkodër. Një 50-vjeçar ka rënë pre e një atentati me armë zjarri. Dy persona të maskuar me...

Breshëri plumbash drejt makinës së 50-vjeçarit (EMRI)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Shkodër. Është qëlluar me armë drejt shtetasit Alban Luka, 50 vjeç. Siç raporton gazetari Nikshiqi, 50-vjeçari...

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet një person i pajetë, çfarë dyshon policia

Një person është gjetur i pajetë në Kavajë. Policia njofton se viktima është gjetur nga peshkatarët e zonës, në vendin e quajtur Përroi Leshniqës Qerret,...

Nxorri në pritë Hekuran Billën, kush është 26-vjeçarja që tradhëtoi të dashurin për para?

Adjola Lakra është 26-vjeçarja që është arrestuar ditën e sotme nga policia si bashkëpunëtore në vrajsen e Hekuran Billës më 11 qershor pranë qëndrës...

Aksident i 3-fishtë, plagosen dy shoferë, dërgohen në spital

Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur në Tiranë, saktësisht në rrugën ‘’Muhedin Llagami’’ ku janë plagosur dy shoferë. Tre automjete janë përplasur me njëra- tjetrën...

Ekzekutohet me çifte i riu grek. Lidhja me shqiptarin e tmerrshëm

Një 29 vjeçar grek u qëllua për vdekje nga njerëz të armatosur mbrëmjen e së enjtes para shtëpisë së tij në Ormidia, provinca Larnaca. Në...

Drejtuesi i mjetit përplas fëmijën 10-vjeç që po udhëtonte me biçikletë

LaNjë 10-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është aksidentuar nga një makinë teksa lëvizte me biçikletë. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:53, në...

Po raportonte/ Automjeti godet dhe aksidenton gazetaren e njohur të televizionit shqiptar (Zbardhen detajet)

Gazetarja e Tv Klan në Maqedoninë e Veriut Xhumadije Ibrahimi është aksidentuar pasditen e së enjtes në afërsi të zyrave të televizionit. Lajmin e...

Deklarata shokuese/ Flet e dashura e Hekuran Billës: E nxora në pritë për para

‘Adiola Lakra, 26-vjeçarja që u arrestua si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës ka pranuar rolin e saj në krimin e rëndë. Në dëshminë e...

Gjykata vendos për Vali Corleonen

Gjykata ka dhënë vendimin për Princvalentino Corleone, i njohur ndryshe si Vali Corleone, i akuzuar se ka shkaktuar rrezik të përgjithshëm dhe ka bartur...

Lajmet e fundit