KATEGORIA

BIZNES

Ja Këmbimi Valutor për ditën e sotme,17 prill 2021

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar për ditën e sotme,e shtunë 17 prill 2021. Valuta Blihet Shitet EUR 122.8 123.3 USD 102.4 103.2 GBP 140.8 141.8 CHF 111 111.8 InfoWebTV

Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 prill 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar...

Credins Bank vjen për ju me ofertën më të re të kredisë konsumatore

Të gjithë e dimë sa të rëndësishme janë për ne ëndrrat, dëshirat dhe qëllimet që kemi. Por, më e rëndësishme është të gjesh mënyrat...

Këmbimi Valutor, 10 prill 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Euroja dhe Franga Zvicerane kanë shënuar...

Fushata/ Valutat e huaja pësojnë ulje

Të gjitha valutat e huaja kanë shënuar rënie në tregun e brendshëm valutor gjatë ditës së sotme. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë,...

Këmbimin Valutor, 06 prill 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar...

Pyetjet më të gabuara që duhet t’i shmangni patjetër në një intervistë pune

Një intervistë pune është një makth i përjetuar me emocione të gabuara.Kështu që fjalët tuaja duhet të jenë të përzgjedhura mirë.Pasiguria është disavantazhi juaj...

Nga Pfizer tek Moderna, Sinovac e Sputnik, kush po bën miliarda me vaksinën e Covid-19?

Ardhja e vaksinës Covid-19 premton kthimin në normalitet pas një periudhe të vështirë që po kalon e gjithë bota, por nga ana tjetër ka...

Çfarë janë kriptomonedhat si Bitcoin dhe si mund t’i përdorim ato

Kriptomonedhat janë duke u cilësuar si e ardhmja e parave. Disa i shohin ato të vlefshme për shkak të përdorimeve të pafundme, ndërkohë që...

Kursi i këmbimit valutor, 3 prill 2021

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 3 prill 2021:

Lajmet e fundit