KATEGORIA

INFOFOKUS EMISIONE

Zbulohet E-maili/ “Forbes” nxjer blof Alketa Vejsiun: Faqja që shkroi për të e rreme, asnjë lidhje me ne!

Në dy ditët e fundit moderatorja Alketa Vejsiu ka postuar në rrjetet sociale një kopertinë të Forbes UK, ku pretendon më pas se revista...

Ilir Meta në Infofocus: Nuk ka institucion në botë që më frikëson! Prisni 14 majin

Nga Ersid Karaj Ish-Presidenti dhe Kryetari i Partisë së Lirisë, në një intervistë me gazetarin Fatos Salliu, foli për aktualitetin politik, mbështetjen reciproke që PD...

Presidenti Ilir Meta në InfoFOCUS me Fatos Salliu

Presidenti Ilir Meta në InfoFOCUS me Fatos Salliu https://youtu.be/C5WwkVbyFJE

INO FOCUS I FTUAR ARIF TAFANI

https://youtu.be/qM2doiGKKdw

INFO FOCUS TE FTUAR VELLEZERIT ZENA

https://youtu.be/2qpla2JnxdY

Lajmet e fundit